Obchodní podmínky

Objednání a ochrana osobních údajů

Při objednávce budou požadovány Vaše platné identifikační údaje. Tyto údaje jsou nezbytné pro vystavení daňového dokladu a doručení zboží. Prodávající nenese odpovědnost za problémy vzniklé uvedením nesprávných či neúplných údajů, zvláště pak při neuvedení telefonického kontaktu. Firma Dama Sport, provozovatel obchodu www.damasport.cz prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000Sb. V žádném případě neposkytujeme tyto údaje třetí straně. Zákazník může písemně zažádat o odstranění údajů z databáze společnosti. Prodávající si na e-shopu vyhrazuje právo měnit technické parametry výrobků a barvy v zájmu zlepšení jeho vlastností bez předchozího písemného upozornění.

Způsob objednávky

Telefonicky

Mailem

E-shop

Zrušení objednávky

Každou objednávku můžete do 24 hodin zrušit a to výhradně e-mailem zaslaným na adresu: info.damasport@gmail.com

Ceny, platba, doprava, balné

Prodávající si vyhrazuje právo na změnu ceny. Spotřebitel objednává zboží za ceny uvedené na tomto serveru.
Příkazem - platbu provede bankovním převodem na náš účet číslo:
Hotově - při převzetí zboží
Dobírkou (služba PPL)

Způsob dodání

Osobní odběr
Služba PPL

Dodání daňového a záručního listu

Daňový doklad a záruční list je zasílán nebo předáván přímo se zbožím.

Odstoupení od smlouvy - vrácení zboží

V souladu se zákonem č. 367/2000 má spotřebitel právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Rozhodne-li se pro odstoupení v této lhůtě a dodrží níže uvedené podmínky, bude mu vrácena kupní cena:
- odstoupení od smlouvy musí být vždy písemné
- pokud bude zboží, které budete vracet v rámci této záruky zpět zabaleno v jiném obalu, ponese známky opotřebení nebo bude poškozené či nekompletní (včetně příslušenství,záručního listu, návoduatd.) má prodávající právo požadovat kompenzaci.